Cestujte do Chorvatska pohodlnými autobusy

Cestujte do Chorvatska pohodlnými autobusy

Čvc 03, 2017 / By : / Category : Cestování

Chtěli byste se o letošních prázdninách podívat do všemi opěvovaného Chorvatska? Pokud milujete krásné, převážně oblázkové pláže, neuvěřitelně čisté moře, chutné mořské plody, příjemné lidi a dokonalou letní atmosféru, tak se jedná o destinaci, kterou si nesmíte nechat ujít. Přesně toto na vás totiž bude v tomto jadranském státě čekat. Určitě se sem tedy vypravte strávit krásnou rodinnou dovolenou, případně s přáteli nebo se svým partnerem. Tato země je otevřená zcela všem.
dálkový bus

Kudy tam?

Otázkou zůstává, jak se do Chorvatska dopravit? Letadla v tomto případě nejsou příliš dobrým řešením, protože jsou poměrně drahé a spoje nejsou ideální. Můžete samozřejmě vyrazit vlastním vozidlem, avšak to také nebývá příliš šťastné rozhodnutí. Je totiž potřeba řešit trasu, mýtné, dálniční známky a podobně, rozhodně to není nic příjemného, a pro nezkušeného řidiče už vůbec ne.

Jaká varianta tedy zbývá? Užijte si bezstarostnou cestu do tohoto státu v kvalitním, moderním a extrémně pohodlném autobuse, který vás sem dostane již za pár hodin. Jízdenky seženete již od 1500 Kč, což je velice slušná a atraktivní cena.
část města u moře

Nenechávejte to napospas osudu

Každému z nás se může stát, že se mu něco připlete do cesty, ať už se jedná o zdravotní problém nebo třeba nepříznivou dopravní situaci. Určitě se tedy ptáte, jestli jste jízdenka stornovat, případně jaké jsou zde podmínky. Samozřejmě, že stornovat jde, určitě to nebude problém, pokud se vás týká jeden z důvodů, které bude daná cestovní společnost uznávat. Nejčastěji se jedná o nemoc, úraz, nehodu dopravního prostředku, v případě požáru, krádeže a podobně. Je spousta situací, do kterých se můžete dostat, a které jsou tímto kryté. Storno a pojištění jízdenek je tedy určitě na místě, pokud nechcete zbytečně riskovat své peníze a zkaženou dovolenou.