Na zařízení vaší kanceláře záleží

Na zařízení vaší kanceláře záleží

Dub 10, 2018 / By : / Category : Výrobky

Vaší menší rodinné firmě se začíná dařit a vy postupně rozšiřujete svůj tým spolupracovníků. Postupně přidáváte další a další pracoviště, vybavíte novou kancelář, nebo doplníte stoly a skříňky do stávajících kancelářských prostor. Zpočátku si žádné disharmonie ani nevšimnete, ale co se stalo za ty měsíce, kdy jen přikoupíte další stůl v obchodním řetězci a přidáte skříňku pořízenou v bazaru? Najednou vaše kanceláře a pracovní prostředí vašich zaměstnanců působí velmi neuspořádaně a chaoticky, jelikož každý kus nábytku a každý zařizovací předmět je z jiné designové řady a navzájem spolu neladí.

konference
 
Nepodceňujte to, jak vaše kanceláře vypadají!
 
Nemyslete si, že je jedno, jaký stůl pořídíte vašemu zaměstnanci a že nebude vadit, pokud bude v jiném barevném provedení, než stůl, který má jeho kolega vedle. Bude to vadit! Prostředí, ve kterém se vaši zaměstnanci necítí pohodlně a dobře má vliv na jejich výkonnost, ale hlavně nepůsobí reprezentativně. Pokud do takových kancelářských prostor přivedete své obchodní partnery, neuděláte dobrý dojem. A dobrý dojem je rozhodně krokem k tomu, uzavřít výhodné obchodní smlouvy. Začněte znovu!

stůl

Rozhodně se vyplatí, koupit nábytek z jedné nábytkové řady a dbát o to, aby jednotlivé kusy k sobě ladily nejen barvou, ale i stylem provedení.
Nejste si jistí tím, zda nebudete do budoucna muset tým znovu rozšířit? Nevadí! V takovém případě zvolte bílou, nebo černou barvu provedení! Bílá barva nábytku je velmi moderní a jedná se o provedení, které nejlépe ladí s ostatními kusy.
Až budete procházet nabídku https://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-pracovni-stoly/ vyberte zejména dostatečně prostorný pracovní stůl. Je třeba si představit, jak takový stůl vypadá za plného pracovního provozu. Musí být na něm dostatek prostoru nejen na monitor a klávesnici, ale i na telefon, blok na poznámky, a několik hromádek důležitých dokumentů.